Kvetinový gravírovaný remienok 42 mm pre Apple Watch Series 10 Silikónový pásik s motýľmi a divokými kvetinami Francúzsky romantický štýl
Tento elegantný kvetinový remienok vo veľkosti 42 mm pre Apple Watch Series 10 prináša jedinečné spojenie francúzskej romantiky, jemnej estetiky a praktického komfortu pre každodenné nosenie. Navrhnutý francúzskym dizajnérom, kombinuje motívy motýľov a divokých kvetín, ktoré patria k obľúbeným trendom medzi ženami všetkých vekových kategórií.
Remienok je vyrobený z ľahkého a odolného silikónového materiálu, ktorý je príjemný na dotyk, umývateľný, rýchloschnúci a vhodný pre celodenné nosenie. Hlavnou ozdobou je laserové gravírovanie, ktoré zaisťuje dokonale ostré línie a dlhodobý vzhľad.
Vďaka univerzálnemu prevedeniu sa remienok hodí k mnohým outfitom a štýlom. Je ideálnou voľbou pre ženy, ktoré chcú svoj Apple Watch povýšiť na módny doplnok s romantickým kúzlom a jemným charakterom.
- Kompatibilný s Apple Watch Series 10 – 42 mm
- Laserovo gravírované motívy motýľov a divokých kvetín
- Francúzsky romantický dizajn s jemným a módnym vzhľadom
- Ľahký, umývateľný a pohodlný silikón vhodný pre celodenné nosenie
- Atraktívny módny doplnok pre ženy a dievčatá
- Obsah balenia: 1× remienok
Tento výrazný remienok dodá tvojim hodinkám eleganciu, jemnosť a osobitý štýl. Je spoľahlivý, príjemný a vďaka detailným kvetinovým motívom aj výnimočne krásny.